Jums ir jautājumi?
Jautājiet mums!
+371 67232211
info@dzks.lv
latviski
по русски

Uzkrājuma noguldījums

Uzkrājuma noguldījums ir eiro noguldījums uz 1, 2 vai 3 gadiem ar iespēju uzkrāt līdzekļus kādam lielākam pirkumam, ceļojumam, vai vienkārši veidot naudas rezerves neparedzētiem izdevumiem.

Termiņš EUR
1 gads 1,25%
2 gadi 1,75%
3 gadi 2,00%

* Tabulā ir uzrādītas gada procentu likmes (spēkā no 05.03.2018.)

Līgumu var noslēgt:

Kā uzkrāt?

  • Katru mēnesi uz Jūsu noguldāījuma kontu no Jūsu darba samaksas tiks ieskaitīti maksājumi uzkrājuma veidošanai. Noguldījumu Jūs varat papildināt arī skaidrā naudā vai ar pārskaitījumiem.
  • Pēc noguldījuma termiņa beigām Jums būs jāizdomā kā rīkoties ar uzkrāto naudu un nopelnītiem procentiem – izņemt, ieguldīt termiņnoguldījumā, vai ieskaitīt uzkrājuma noguldījuma kontā, lai veidotu jaunus uzkrājumus.

Lietderīgi zināt:

  • Saskaņā ar Noguldījumu garantijas likumu, valsts garantē Jūsu noguldījumu drošību garantētā noguldījuma apmērā, bet ne vairāk kā EUR 100 000;
  • Sākot ar 2018.gada 1.janvāri stājušies spēkā grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. No 2018.gada 1.janvāra, izmaksājot procentu ienākumu klientam – fiziskajai personai, krājaizdevu sabiedrība Dzelzceļnieks KS ieturēs 20% nodokli un pārskaitīs to valsts budžetā. Šajā gadījumā klientam deklarācijas iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestā nav obligāta.
  • Noguldījumu apkalpošanas noteikumi

Uzkrājuma noguldījuma konta atvēršanas pieteikums Uzkrājuma noguldījuma konta atvēršanas pieteikums